Biz

Yıllardır yurtiçinde ve yurtdışında birçok gayrimenkul projesine imza atan, fark yaratan proje yönetim danışmanlığı yapan, kendi alanlarının ‘en iyi’ profesyonelleriyiz. Yaptığımız her işte, yılların ‘deneyimini’ ortaya koyuyoruz…

Hakkımızda

2007 yılında kurulan Deneyim İnşaat, birçok projede arazi değerleme çalışmaları, yatırım modelinin belirlenmesi, ön fizibilite çalışması, yatırım planlama, proje finansmanı modellemesi, bütçe-proje fizibilitesi hazırlanması, mimari projelendirme, inşaat süreçlerinin yönetimi alanlarında verdiği danışmanlık hizmetlerindeki deneyimini, 2011 yılından itibaren kendi yatırımlarına dönüştürerek butik projeler yapmaktadır.

Vizyonumuz

Yıllardır edindiğimiz eşsiz deneyimleri ve profesyonel bakış açımızı ‘hammaddemiz’ olarak kabul edip; iz bırakan projeler yaratmak, kentin dokusuna ve doğaya saygı duyarak, özgürlük hissi uyandıran yaşam alanları yaratmak.

Misyonumuz

İnsanların hayat hedeflerini gerçekleştirebilmelerine, ‘iyi bir ev’ sahibi olma hayallerine cevap veren kaliteli çözümler üretmek. Kente, özgürlük hissi ve mutluluk veren projeler kazandırmak.